כשהייתי נערה, סבלתי מפצעי בגרות (אקנה) ופנים מבריקות משומן. זה גרם ליוהרגשה לא טובה והוריד את הביטחון העצמי שלי. בחיפושים אחרי פתרונות לבעיות העור שלי הגעתי למכון קוסמטי. שם לראשונה התאהבתי במקצוע הקסום הזה – קוסמטולוגיה. כבר אז רציתי ללכת ללמוד ולהיות קוסמטיקאית אך החיים הכינו לי מסלול ארוך יותר…
עברו שנים עד שהגשמתי את החלום שלי.

היום כקוסמטיקאית פרא-רפואית יש לי את הכלים והיכולת לעזור ולשנות. שמחה שיכולה לגרום לכם להיות בריאים יותר, בטוחים יותר ובסופו של דבר, גם מאושרים יותר.
מה אני יכולה לעשות בשבילכם ?
אם אתם חוששים מטיפולים קוסמטיים בגלל נסיון קודם די טראומטי, תנו לי להרגיע אתכם ולהראות לכם שאפשר גם אחרת. גם אני עברתי פעם אירוע כזה שגרם לי להתרחק מטיפולים קוסמטיים במשך הרבה זמן! אבל היום דברים השתנו ואפשר להגיע בעדינות ויעילות רבה לתוצאות מיטביות!


אם אתם מבולבלים ולא יודעים איך לבחור את התכשירים המתאימים שיעזרו לכם לשמור על עורכם בריא וצעיר. אם אתם רוצים להפסיק לבזבז כספים על חומרים שלא עובדים. אם אתם מתוסכלים מעור דהוי או יבש, כתמים או קימטוטים, פצעונים או צלקות ,אני כאן בשבילכם! אני מבינה אתכם, כי גם אני עברתי את זה. יחד אתכם גם נרכיב את הטיפוח היומיומי האופטימלי והיעיל ביותר!

היום בזכות המדע ונטכנולוגיה אנחנו מגיעים לפיתרונות נהדרים לכל הבעיות הללו. 
אם אתם חולמים לשמור על מראה עור הפנים והגוף בריא וצעיר לאורך השנים – דעו לכם שזה אפשרי! 
אפילו, בלי מאמצים גדולים מידי מצדכם!
אז שתמיד תהיו בריאים ויפים!
שלכם,
לריסה קפלן ♥

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

four + 4 =