איך זה התחיל?

כשהייתי נערה, סבלתי מפצעי בגרות (אקנה) ופנים מבריקות משומן מה שהוריד את הביטחון העצמי שלי. בחיפושים אחרי פיתרונות לבעיות עור שלי הגעתי למכון קוסמטי ושם לראשונה התאהבתי במקצוע הקסום הזה. כבר אז רציתי ללכת ללמוד ולהיות קוסמטיקאית אך החיים הכינו לי מסלול ארוך יותר…
עברו שנים עד שהגשמתי את החלום שלי והיום בהיותי קוסמטיקאית פרא-רפואית יש לי את הכלים והיכולת לעזור, לשנות ולגרום לכל אחת ואחד להיות בריאים יותר, בטוחים יותר ובסופו של דבר, גם מאושרים יותר.
מה אני יכולה לעשות בשבילך…

אם אתם חוששים מטיפולים קוסמטיים בגלל נסיון קודם די טראומטי, תנו לי להרגיע אתכם ולהראות לכם שאפשר גם אחרת. גם אני עברתי פעם אירוע כזה שגרם לי להתרחק מטיפולים קוסמטיים במשך הרבה זמן! אבל היום דברים השתנו ואפשר להגיע בעדינות ויעילות רבה לתוצאות מיטביות!

אם אתם מבולבלים איך לבחור את התכשירים המתאימים לכם שבאמת יעזרו לשמור על עורכם בריא וצעיר ולהפסיק לבזבז כספים על חומרים שלא עובדים, אני כאן בשבילכם. ביחד נרכיב את הטיפוח היומיומי האופטימלי והיעיל ביותר!

אם אתם מתוסכלים מעור דהוי או יבש, כתמים או קימטוטים, פצעונים או צלקות – אני מבינה אתכם, כי גם אני הייתי ככה. אבל , אל דאגה! היום בזכות המדע ונטכנולוגיה אנחנו מגיעים לפיתרונות נהדרים לכל הבעיות הללו.

אם אתם חולמים לשמור על מראה עור הפנים והגוף בריא וצעיר לאורך השנים – דעו לכם שזה אפשרי! ואפילו, בלי מאמצים גדולים מידי מצדכם!

אז תהיו תמיד בריאים ויפים!
שלכם,
לריסה קפלן

לריסה קפלן בסוודר ירוק עם חלוק לבן