טיפול יופי

טיפולי יופי הם טיפולים קצרים יחסית (עד 60 דקות) מתאימים לכל סוגי העור ומשאירים אותו רענן, לח וזוהר. הטיפול לא גורם לגירוי, אדמומיות או סימנים לא רצויים בפנים. התוצאות נראות לעין לאורך זמן. מומלץ במיוחד כטיפול לפני אירועים מיוחדים, מעולה כבסיס לפני איפור ערב או לפני צילומים.
דוגמא לטיפול יופי:
Bioplasma -טיפול חדשני המעניק אנרגיה לעור
טיפול מתקדם המבוסס על קומפלקס ייחודי של מרכיבים ממקור ימי (אצות ים הצפוני והדרומי) המשולב עם מרכיבים צמחיים. הטיפול מעניק אנרגיה לתאים, נלחם בנזקי הסביבה והגיל, שומר על מראה נעורים, משפר את הרכות והגמישות של העור. כתוצאה מהטיפול, העור מקבל מראה אחיד, זוהר וחיוני.
 למי מיועד הטיפול?
הטיפול מתאים לנשים וגברים בכל הגילאים ובמצבי עור שונים.
באילו מצבים של העור מומלץ לבצע טיפול Bioplasma?

       עור יבש או מיובש
       עור שמן לא מאוזן
       מרקם של העור מחוספס ודהוי
       קמטים וקמטוטים
       חוסר אחידות בגוון
       פיגמנטציה (כתמי עור חומים)
       אובדן מוצקות ואובדן זוהר
       אדמומיות ועור מגורה
       נקבוביות פעורות
       עור דק ורפוי

 מה כולל הטיפול?
הטיפול כולל ניקוי ראשוני, פילינג, סרום פעיל, מסכה מחדשת, סרום וקרם מסיים. וגם, עיסוי לימפטי לפנים, צוואר ודקולטה ועיסוי קלאסי להמרצת הדם והגברת פעילות של העור.

שלבי הטיפול
ניקוי ראשוני בתכשיר ניקוי המכין את העור לקראת קליטת החומרים הפעילים ואינו מייבש אותו.
פילינג על בסיס חומצות ( חומצה אזלאית וחומצות פירות). מנקה את העור, מסיר את התאים המתים ועודפי שומן, מכין את העור לקליטת החומרים הפעילים.
עיסוי לפנים, צוואר ודקולטה
 –  סרום מחדש עם ריכוז גבוה במיוחד של חומרים פעילים    יחודיים על בסיס קומפלקס NSA-5. מעניק לעור באופן מיידי לחות ואנרגיה. מעודד יצירת תאים חדשים, מונעה רגישות ונזקי חמצון, מעניק לחות וחיוניות לעור.
 – עיסוי לימפטי לניקוז רעלים והרגעת העור
– מסכה מחדשת מחדירה לעור חומרים פעילים ובכך משפרת את הפעילות בין תאית.  מורכבת משתי מסכות. האחת, מעניקה אנרגיה, משפרת את היכולת התיקון תוך-תאית, מנטרלת נזקי החמצון. מעלה רמת הלחות הטבעית, מחזקת את גמישות העור, מרגיעה מתח.
מסכה השניה מבוססת על מרכיבים פעילים ממקור ימי ובכך משפרת את יכולת העור להתמודד עם נזקי הסביבה והגיל.שילוב של שתי המסכות מעניק תחושת רעננות ומיצוק מיידיים.
סרום וקרם מסיים לליחוח, הזנה והגנה של העור מפני קרינת השמש.

תוצאות הטיפול
לשמירת תוצאות הטיפול לאורך זמן מומלץ לשלב תכשירי הסדרה בטיפול ביתי. שימוש יומיומי בתכשירים האלה מנטרל השפעת רדיקלים חופשיים, מעניק אנרגיה לתאים, מגביר גמישות ואלסטיות של העור.

חשוב!
לקבלת ליפטינג אפקט מומלץ לערוך סדרה של 6 טיפולים, אחד לשבועיים.
להצעת מחיר ופרטים נוספים צרו קשר

מעוניינים בטיפול?

צרו קשר והגיעו לאבחון העור שלכם והתאמתו לטיפול הנכון בשבילכם