תנאי שימוש באתר "לריסה קפלן"

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 

 • 1. קדימון
  אתר "לריסה קפלן" הוא האתר המשתמש כאתר שירותי קוסמטיקה ייצוגי עבור "לריסה קפלן קוסמטיקאית פרא רפואית" והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.
 1. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו ושירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והטכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או הזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני

 1. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה, לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצאים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של האתר "לריסה קפלן" ואין לעשות בהן שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "לריסה קפלן".

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות,סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 1. תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים תקלות צד ג' או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא ינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות/ הורדת האתר.

 1. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

6.התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "לריסה קפלן" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צויין אחרת או במקרים בהם צויין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

 1. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה-IP של המחשב שלו, כתובת ה-MAC ID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

 1. צוות האתר/ הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר/ מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "לריסה קפלן".
 2. גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולשים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים בזמן שהייה.

בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 1. איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלה כל מחלוקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז חיפה.

 1. כל המוצרים הנמכרים בחנות מוצאים לגולשים לרכישה במחיר הנקוב.
 2. השימוש בחנות ייחשב להסכמה מצד הגולש לכל התנאים הכתובים בתקנון.
 3. כל המבצע פעולת רכישה בחנות, מצהיר – בעצם ביצועה – כי הוא מודע לתקנון האתר ולכללים החלים על רכישת מוצרים באמצעות האתר ומסכים לתחולתם על פעולת הרכישה.
 4. צוות האתר לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף שיגרם לגולשים, אם יגרם להם, עקב שימוש באתר. למען הסר ספק השירות באתר ניתן לשימוש כמות שהוא ולפיכך לא תיהיה לרוכש כל תענה, תביעה או דרישה כלפי החברה בגין תחנות האתר.
 5. לבירורים ניתן לפנות לצוות האתר "פלורלס מדיה" בטלפון: 058-4151231.
 6. רשאים להשתתף תושבי מדינת ישראל בני 16 ומעלה אשר ברשותם תעודת זהות תקיפה וכרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הישראליות.
 7. לצורך השלמת פעולת הרכישה יידרש הרוכש למלא פרטים אישיים. מילוי הפרטים הינו תנאי הכרחי לביצוע פעולת הרכישה.
 8. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, צוות האתר "פלורלס מדיה" רשאית למנוע ממך מלרכוש מוצרים באתר באחד המקרים הבאים:
 9. א. אם מסרת במתכוון פרטים שגויים.
 10. ב. אם ביצעת מעשה או מחדל הפוגעים או העלולים לפגוע בצוות האתר או בצד שלישי כלשהו.
 11. ג. אם עשית שימוש בשירותי החנות לביצוע מעשה בלתי חוקי או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה.
 12. ד. אם נמנעת בעבר שלא כדין, מלשלם עבור מוצרים שרכשת בחנות זאת.
 13. ה. אם כרטיס האשראי שברשותך נחסם או הוגבל לשימוש בדרך כלשהי.
 14. תנאי מוקדם לאישור פעולת הרכישה הוא כי המוצר הנרכש מצוי במלאי. לפי כך אם לא תוכל החנות לספק את המוצר לרוכש עקב חוסר במלאי, תשיב לרוכש את הסכום ששולם על ידו, או תבטל את חיוב כרטיס האשראי שלו ובמקרה זה, לא תיהיה לרוכש כל טענה או תביעה כנגד צוות האתר "לריסה קפלן".
 15. תמונות המוצרים באתר הינן להמחשה בלבד ואינן מחייבות.
 16. במידה שתחול או תתגלה טעות בתיאור המוצר, במחירו, בתנאי התשלום המפורטים לידו, בתמונתו בכל חומר אחר הנוגע למוצר או בקבלת הנתונים מן הרוכש תהיה חנות האתר רשאית לבטל את עסקת הרכישה בכל מועד עד אספקתו לרוכש מבלי שהדבר יחשב להפרת הסכם מצידה.